مبل مصری شیمان

  مبل مصری شیمان با ظاهری بسیار لوکس و مجلل تولید شده توسط گروه تولیدی مبلمان داتوی می‌باشد. (تصاویر این مبلمان در انتهای همین نوشته قرار داده شده‌اند). این محصول را می‌توان پرچمدار مبلمان مصری به حساب آورد. طراحی بسیار لوکس و زیبا، قوس و خم‌های فراوان به کار رفته، منبت چند لایه ، شبکه‌های فروان و ابعاد و بزرگ این مبلمان بسیار متناسب و باشکوه به نظر می‌رسند و چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. یکی از مهمترین خصوصیات مبل مصری شیمان این است که طراحی آن با سایر مبلمان‌های مصری کاملا متفاوت و خاص‌تر و  ظریف‌تر است. البته باید در نظر داشت که در کنار همه این‌ها قیمت این محصول کمی بالاست. جنس چوب این مبلمان، تمام راش می‌باشد. برای پارچه مبل مصری شیمان از مرغوب‌ترین پارچه‌های ترک و ایتالیایی موجود در بازار استفاده شده است. همچنین جنس رنگ این مبلمان از بهترین نمونه‌های رنگ موجود در بازار و در رنگ‌بندی‌های متنوع می‌باشد. جنس فوم کاناپه مبل مصری شیمان، فوم سرد می‌باشد تا کیفیت آن هر چه بیشتر تضمین گردد. جنس اسفنج به کار رفته در مبل مصری شیمان، اسفنج سی‌کیلویی{بهترین نمونه‌ی اسفنج در بازار می‌باشد}. ضمنا به تازگی مبلمان داتوی برای آن دسته از مشتریان محترم و سخت‌گیرپسند از فنر به جای فوم، در نشیمن این مبلمان استفاده می‌نماید تا رضایت خاطر شما را، هر چه بیشتر به دست آورده باشد. این محصول، الگو گرفته شده از مبلمان‌های مصری است اما با ظاهری کاملا متفاوت و جلوه‌ای فریبنده و زیبا. گروه تولیدی مبلمان داتوی این مبلمان را به آن دسته مشتریان محترمی که به دنبال مبلمانی لوکس و متفاوت می‌باشند و سلیقه‌ی سختگیرانه‌ای دارند پیشنهاد می‌کند. شاید تنها ضعف این محصول قیمت بالای آن است که البته با توجه به زیبایی و کیفیت کلی آن چندان هم ضعف به نظر نمی‌رسد. مبل مصری شیمان با طرح منحصر به فرد و رنگ‌بندی زیبای خود می‌تواند هر سلیقه‌ی سختگیری را راضی نماید.

همانگونه که در تصاویر می‌بینید برای این محصول چوب زیادی استفاده شده است تا پیچ و خم و قوس‌های ظریف مبل مصری شیمان به شکلی درآید که ملاحظه می‌فرمائید. همچنین طراحی و منبت این مبلمان به دلیل دشواری و طراحی‌های بسیار ظریف توسط دستگاه cnc صورت گرفته است. در طراحی مبل‌ها و ۲ میزبان این محصول بیشتر تلاش شده است که بر روی فرم و طراحی اسکلت محصول توجه شود و از منبت‌کاری در حد معمول و به صورت گل ریز استفاده شده است تا فرم و قالب محصول تحت تاثیر منبت آن قرار نگیرد. اما در کاناپه این مبلمان علاوه بر طراحی قوس و خم‌ها از منبت نیز به میزان زیادی استفاده شده است تا این کاناپه در کنار چهار مبل و دو میزبان ترکیب خوبی از طراحی و منبت ظریف را ارائه دهند. اما مهمترین قسمت این مبلمان، دسته های آن می‌باشد. دسته‌های این محصول از ۳ چوب به هم پیوسته‌ی قوس دار تشکیل شده است که در کنار هم دسته‌ی این مبلمان را تشکیل داده‌اندو طراحی و ظرافت بی‌نظیری را به وجود آورده‌اند.

ابعاد این مبل مصری بسیار بزرگ است. بنابراین برای استفاده از این محصول نیاز به فضایی به ابعاد حداقل ۳۰ متر مربع می‌باشد. و در کل بهتر است این مبلمان در یک پذیرایی با ابعاد حداقل ۲۰۰ متر مربع استفاده شود. و  باید در نظر داشت که این مبلمان با توجه به ابعاد بزرگی که دارد برای کسانی که فضای کوچکی در اختیار دارند و یا نمی‌خواهند بخش زیادی از فضای منزل خود را اشغال کنند انتخاب ایده‌آلی نیست. رنگ‌بندی مبل مصری شیمان متنوع و در رنگ‌های سفید، صدفی، استخوانی، فندقی، گردویی، قهوه‌ای و طلایی می‌باشد. باید توجه داشت که رنگ‌بندی این کار بسیار ظریف است و استفاده از رنگ‌های الوانی (رنگ‌های ترکیبی) برای این محصول پیشنهاد می‌شود. هر چند رنگ الوانی قیمت بالایی دارد اما به زیبایی این کار می‌افزاید. البته رنگ طلایی ورق طلا نیز می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای رنگ‌بندی این مبلمان باشد. همچنین بهتر است که ناهارخوری نیز از نوع صندلی میزبان همین مبلمان انتخاب شود تا در کنار هم هارمونی خوبی را ایجاد کنند. در طراحی میز و عسلی‌ها نیز تلاش شده است که فرم کلی کار رعایت شود و تا حد امکان از پیچ و خم و قوس‌های فراوان در طراحی میز و عسلی‌ها استفاده شده است. در کنار تمامی مزایا و طراحی زیبایی‌ که مبل مصری شیمان دارد اما باید توجه داشت که این محصول چندان مبلمان راحتی به نظر نمی‌آید. و انتخاب یک دست مبلمان راحتی در کنار این کار ضروری به نظر می‌رسد.

برای پارچه این کار می‌توان از انواع پارچه‌های موجود در بازار استفاده کرد اما پیشنهاد ما استفاده از پارچه ترک و ایتالیایی است. دقت در انتخاب طرح پارچه نیز در زیبایی نهایی کار تاثیر بسزایی دارد و پیشنهاد ما استفاده از پارچه‌های تک گل و یا استفاده از دو مدل پارچه به صورت ترکیبی است. به این شکل که برای نشیمن این مبلمان از یک طرح خاص و برای تکیه‌گاه آن از طرح دیگری استفاده شود که در اصلاح به آن کومبین می‌گویند. همچنین در انتخاب پارچه این مبلمان باید بسیار دقت کرد تا رنگ پارچه با رنگ اسکلت محصول هم‌خوانی داشته باشد. رویه‌کوبی مبل مصری شیمان باید با حساسیت و وسواس بالایی صورت گیرد زیرا هر گونه اشتباه و بدسلیقگی سبب می‌شود که فرم نهایی محصول مطابق انتظار نباشد. همچنین برای تکیه‌گاه مبل مصری شیمان از لفاف برنج به جای اسفنج استفاده شده است تا با گذشت زمان شاهد خوابیدگی در تکیه‌گاه این محصول نباشیم. همانظور که می‌دانید لفاف برنج معمولا برای مبلمان‌های سنگین استفاده می‌شود تا کیفیت آن‌ها هر چه بیشتر تضمین گردد. نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که تشک این محصول به صورت ثابت است و دوبل نیست. و برای کف آن از فنر استفاده می‌شود. البته این موضوع شامل کاناپه نمی‌شود و تشک‌های کاناپه را می‌توان به صورت دوبل و یا ثابت طراحی کرد. مزیت طراحی تشکل دوبل آن است که در صورت کثیف شدن تشک می‌توانید به راحتی پارچه تشک را جدا کرده و بشویید. که البته همانطورکه اشاره شد این مزیت فقط در کاناپه این محصول وجود دارد و امکان دوبل کردن تشکل مبلمان این محصول به دلیل دسته چوبی بودن آن وجود ندارد. در ادامه برای شما همراهان گرامی تصاویر متعددی از این محصول را به همراه توضیحات آن آورده‌ایم.

مبل مصری شیمان

مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان مبل مصری شیمان