مبل سلطنتی دو گل متکایی

 
نقد و بررسی محصول مبل سلطنتی دو گل متکایی:
یکی از عواملی که سبب شده مبل سلطنتی دو گل متکایی جزء محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مبل‌های استیل در سطح کشور باشد، قیمت مناسب آن‌ است. می‌توان گفت این مبل از آن‌دسته محصولاتیست که فراتر از قیمت خود می‌باشد. نقش و نگار و منبت زیاد به دیگر مزیت‌های این مبل افزوده است. ابعاد مناسب و نه چندان بزرگ این محصول سبب گردیده تا آن‌دسته از کسانی که منزلشان کوچک است و از طرفی مایلند که یک مبل استیل در خانه داشته باشند بتوانند با خیالی آسوده از این محصول استفاده کنند. این مبل با قیمت‌های متفاوتی در بازار عرضه می‌شود که جنس مواد اولیه‌ی استفاده شده و نیز محل فروش محصول از مهمترین عوامل در قیمت‌گذاری نهایی آن می‌باشد. در ادامه به بررسی تخصصی‌تر محصول می‌پردازیم.
 
قالب و چهارچوب:
این کار ۹ نفره( یک کاناپه، چهار مبل، دو صندلی، دو جلومبلی و یک عسلی ) می‌باشد. قالب‌های به کار رفته شده توسط تولیدی‌های مختلف، متفاوت است. اما از قالب‌های آن می‌توان به قالب دو گل و قالب سه گل اشاره کرد. تفاوت این قالب‌ها در ابعاد مبلمان و تعداد گل‌های به کار رفته‌شده در منبت آن است. ما در این محصول به صورت پیش‌فرض از قالب دو گل استفاده می‌کنیم که البته در صورت سفارش مشتری از قالب سه گل نیز استفاده می‌شود و خب واضح است که این کار در قیمت نهایی محصول تأثیر دارد. البته نه چندان زیاد.
 
چوب استفاده‌شده در این محصول:
به این دلیل که مبل سلطنتی دو گل متکایی توسط شرکت‌های زیادی تولید می‌شود نمی‌توان به طور دقیق جنس چوب آن را مشخص کرد. گروه تولیدی مبلمان داتوی در این محصول از چوب گردو استفاده می‌نماید. چوب گردو در کنار چوب راش از بهترین چوب‌های موجود در بازارند با این تفاوت که چوب راش قیمتی بالاتر از چوب گردو دارد.
 
پارچه‌:
پارچه‌ی به کار رفته‌شده در مبل سلطنتی دو گل متکایی توسط تولیدی‌های مختلف عموما پارچه‌ی یزد است.  تفاوت پارچه‌های مختلف در جنس و تراکم و البته قیمت آن‌ها می‌باشد. متراژ پارچه‌ی مورد نیاز برای این کار حدودا ۲۲ متر می‌باشد.
 
منبت:
از مزایا و نقاط مثبت مبل سلطنتی دو گل متکایی می‌توان به منبت دستی آن اشاره کرد. گل‌های درشت و عمق کنده‌کاری‌ها از ویژگی‌های منبت این مبل است. از نقاط ضعف منبت آن نیز می‌توان به ظرافت پایین آن اشاره کرد که در مقایسه با مبلمان‌های سلطنتی دیگر از ظرافتی نازل‌تر برخوردار است.
 
رنگ:
یکی از مهمترین قسمت‌های هر مبلمان رنگ آن می‌باشد. رنگ‌بندی این محصول در بازر عموما قهوه‌ای و گردویی-فندقی می‌باشد. ما به صورت پیشفرض از رنگ طلایی‌خش استفاده می‌کنیم که درخشندگی و زیبایی کم‌نظیری به این کار می‌بخشد. لازم به ذکر است که رنگ طلایی به دلایلی همچون گران بودن دستمزد و مواد اولیه، قیمت محصول را کمی افزایش می‌دهد.
 
فوم:
یکی دیگر از مهمترین قسمت‌های هر مبلمان نوع فوم به کار رفته شده در نشیمن آن است. فوم‌های متفاوتی در بازار وجود دارد. که از انواع آن‌ها می‌توان به فوم سرد، فوم گرم، و فوم ویژه اشاره کرد. تفاوت این فوم‌ها در جنس، کیفیت، قیمت و دوام آن‌ها می‌باشد. با توجه به انواع و اقسام فوم و پارچه و رنگی که در این محصول استفاده می‌شود نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن ذکر کرد.  طبیعیست که نوع مواد اولیه‌ی به کار رفته شده می‌تواند قیمت را کاهش و یا افزایش دهد. شما کافیست با ما تماس بگیرید تا از قیمت‌های متفاوت محصول آگاه شوید. به یاد داشته باشید تماس با ما هیچ‌گونه تعهدی برای شما و ما ایجاد نمی‌کند. پس نگران نباشید. کارشناسان ما در هر لحظه برای پاسخگویی به شما آماده‌اند.
مبل سلطنتی دو گل متکایی
مبل سلطنتی دو گل متکایی مبل سلطنتی دو گل متکایی مبل سلطنتی دو گل متکایی مبل سلطنتی دو گل متکایی مبل سلطنتی دو گل متکایی مبل سلطنتی دو گل متکایی مبل سلطنتی دو گل متکایی