مبل سلطنتی دسته گلی

نقد و بررسی محصول:
مبلمان سلطنتی دسته‌گلی با ورود خود به بازار توانست کم‌کم جایگاه خود را به عنوان یک مبل سلطنتی لوکس و زیبا تثبیت کند. نوآوری و خلاقیت در قالب این مبلمان کاملاً مشهود است. از ویژگی‌های بارز مبل سلطنتی دسته گلی ، چوب زیاد به کار رفته شده در قسمت تاج و نوع منبت آن می‌باشد. که کناره‌های آن را شبیه به یک دسته‌گل کرده است. ابعاد و قالب بزرگ این محصول به منزل شما جلوه‌ای خاص می‌بخشد. هر چند که به نظر نمی‌رسد که برای منازل کوچک چندان مناسب باشد.

قالب و چهارچوب:
مبل سلطنتی دسته‌ گلی ۹ نفره است. یعنی چهار تک‌نفره و دو صندلی و یک کاناپه‌ی سه نفره. قالب‌های متفاوتی از این محصول که گاها به بیش از ده مورد می‌رسند در بازار به اشتباه به اسم مبل دسته‌گلی به فروش می‌رسند. اما قالب درست و صحیح همین عکسی است که قرار داده‌ایم.

چوب استفاده شده:
چوب این مبلمان دربردارنده‌ی چوب‌های مختلفی من‌جمله گردو یا راش و یا تلفیقی از هر دو چوب می‌باشد. به دلیل بزرگی و سنگینی این محصول، استفاده از چوب‌سفید بدترین گزینه ممکن برای این مبلمان می‌باشد. چوب گردو به دلیل نقش‌پذیری و دوام طولانی آن می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای استفاده در این کار باشد. ما نیز برای بالا بردن کیفیت محصول از چوب گردو استفاده می‌کنیم که البته برای اثبات این کار تنها به حرف بسنده نمی‌کنیم و شما خود می‌توانید از نزدیک شاهد چوب استفاده‌شده در سفارش‌تان باشید.

پارچه:

پارچه‌ی به کار رفته شده در مبل سلطنتی دسته گلی توسط ما از مرغوبترین پارچه‌های یزد است. استفاده از پارچه‌ی ترک نیز می‌تواند به زیبایی این مبل بیفزاید. به یاد داشته باشید که اکثر پارچه‌هایی که در بازار به اسم پارچه‌ی ترک به فروش می‌رسند، چینی می‌باشند. همچنین در انتخاب پارچه برای این کار به هماهنگ بودن آن به رنگ و فضای کلی منزل توجه داشته باشید. البته این بدان معنی نمی‌باشد که اگر رنگ فضای کلی منزل شما آبی سیر است، برای این مبلمان نیز از پارچه آبی سیر استفاده کنید. بلکه می‌توانید از رنگ‌های طوسی، آبی فیروزه‌ای و رنگ‌هایی در این طیف استفاده کنید.

منبت:
یکی از نکات قابل توجه این مبلمان، منبت ظریف و پیچیده‌ی آن به خصوص در قسمت گوشه‌ها و کناره‌های آن است. منبت این کار تماما توسط دست اساتید منبت‌کار  کنده‌کاری شده است.

رنگ:
برای رنگ مبل سلطنتی دسته گلی از رنگ‌های درجه یک استفاده شده. تا در شأن کیفیت و دوام محصولات ما باشد. رنگ طلایی برای این مبلمان گزینه مناسب و برازنده‌ای به نظر می‌رسد، اما در کنار رنگ طلایی رنگ‌های صدفی و فنذقی هم رنگ‌های مناسبی برای استفاده در این محصول می‌باشند. در انتخاب رنگ کلاف مبلمان دسته‌گلی به هماهنگی آن با رنگ پارچه توجه داشته باشید.

فوم:
برای نشیمن مبل سلطنتی دسته گلی، فوم سرد در نظر گرفته شده است تا بعد از مدتی شاهد خوابیدگی نشیمن آن نباشیم. البته در صورت سفارش و درخواست مشتری می‌توان به جای فوم از فنر نیز برای نشیمن آن استفاده کرد.

مبل سلطنتی دسته گلی

مبل سلطنتی دسته گلی مبل سلطنتی دسته گلی مبل سلطنتی دسته گلی مبل سلطنتی دسته گلی