مبل قایقی

نقد و بررسی محصول:
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دلیل گران بودن مبل‌های استیل بالاجبار به مبلمان راحتی روی آورده باشید. و یا اینکه در آن رنج قیمتی که مدنظر شما بوده نتوانسته باشید یک چیز شیک و خوب پیدا کنید. اولین و ساده‌ترین کار استفاده از محصولات راحتیست. { البته روی صحبت ما با کسانیست که صرفاً به خاطر ارزان‌تر بودن مبل‌های راحتی سمت آن‌ می‌روند، نه کسانی که به دلیل کوچک بودن منزل و یا مسائل دیگری از این محصولات استفاده می‌کنند}. اما راه‌حل بهتری هم هست. مبل قایقی با ورود خود به بازار نشان داده که می‌تواند آن راه‌ حل بهتر باشد. مبلی ارزان و با ظاهر و قالبی بسیار جالب. استقبال خوبی که از مبل قایقی صورت گرفته خود گواهیست به درستی این ادعا. زیبایی، سادگی، و ظرافت منبت از ویژگی‌های این محصول است. در ذیل این پاراگراف به برخی ویژگی‌های این مبل اشاره کرده و با هم آن‌ها را موشکافی می‌کنیم.

چوب به کار رفته در مبل قایقی:
در این کار مثل هر کار دیگری از چوب‌های متفاوتی استفاده می‌شود. اما بهترین چوب برای مبل قایقی، چوب گردو است. چرا؟ می‌توانید در نظرات این مطلب، پاسخ خود را ثبت کنید. در هنگام خرید این محصول و یا هر محصول دیگری به چوب آن خوب دقت کنید. مواظب باشید در جایی از این کار، ترک یا شکستگی و یا پریدگی( لب‌پر شدن چوب) وجود نداشته باشد.

رنگ به کار رفته در مبل قایقی:
از نکات مثبت مبل قایقی، کاناپه‌ی آن می‌باشد که قسمت اعظم آن رنگ می‌شود و شکوه خاصی به آن می‌بخشد. پس در انتخاب رنگ مناسب ( صدفی یا طلایی و یا قهوه‌ای خوب دقت کنید). رنگ طلایی زیبایی کار شما را دو چندان می‌کند. رنگ قهوه‌ای برای کسانی که حال و هوای کلاسیک دارند و رنگ صدفی برای کسانی که روحیه‌‌ای مدرن و لوکس‌پسند دارند مناسب‌تر است.

پارچه‌ی به کار رفته در مبل قایقی:
در کاناپه‌ی این مبل پارچه‌ی زیادی استفاده نمی‌شود اما در تک‌نفره‌های این کار، قسمت اعظم محصول، پارچه است. پس به پارچه‌ی انتخابی خوب دقت کنید اما وسواس زیادی نداشته باشید. بهتر است به سلیقه‌ی خود اعتماد کنید. در تراکم پارچه دقت کنید. بهتر است از پارچه‌هایی با تراکم بالا برای مبل قایقی استفاده گردد.

فوم به کار رفته در مبل قایقی:
بهترین فوم برای استفاده، فوم سرد می‌باشد. کمی قیمت این مبل را بالا می‌برد اما به کیفیتش می‌ارزد. در هنگام خرید این کار بر روی آن بنشینید و دقت کنید که فوم باید سریع به حالت اولیه‌ی خود بازگردد. و خیلی هم به پایین فرو نرود. در واقع شما در هنگام نشستن روی مبل قایقی نباید چوب و قالب زیر آن را حس کنید.

جمع‌بندی:
مبل قایقی برای کسانی که بودجه محدودی دارند و یا نمی‌خواهند بودجه زیادی خرج خرید یک مبل کنند و از طرفی دوست دارند که یک محصول شیک و زیبا داشته باشند پیشنهاد می‌گردد.

مبل قایقی را از کجا بخرم؟
انتخاب‌های زیادی برای این کار دارید. می‌توانید از نمایشگاه‌ها خریداری کنید و یا از بازارهای مبلمان، مثل بازار مبل یافت آباد یا بازار مبل دلاوران. و یا از تولیدی‌ها.

مبل قایقی

مبل قایقی مبل قایقی مبل قایقی مبل قایقی مبل قایقی مبل قایقی